Her geçen gün küreselleşen dünyamızda, ticari faaliyetlerin etkin, yenilikçi ve verimli bir şekilde yürütülmesi bir gereklilik olarak kabul edilmektedir. Bu gerekliliğe ayak uydurmak, ticari hayatta aktif olarak varlığını devam ettiren küçük ve orta ölçekteki işletmeler için rekabetçi koşullarda ayakta kalmanın bir ön koşuludur. Günümüzün sert rekabetçi koşullarında etkin bir şekilde mal ve hizmet üretebilmek, kurumsal kaynakların verimli olarak planlanmasını gerçekleştirmek, otomasyon ile zamansal tasarruf sağlayabilmek ise yine yenilikçi bir ekosistemin oluşturulmasını gerektirmektedir. Teknoloji ve yazılımın bu yeni dünyanın merkezinde olduğunun bilincinde olan Gusto Teknoloji, işletmelerin faaliyetlerini etkin, aktif, verimli ve kârlı olarak yürütebilmesi için oluşan ekosistemde değer yaratan bir çözüm ortağıdır.

 

Teknoloji şirketleri arasında profesyonel ekibi, özel yazılım çözümleri, kurumsal yapılanması ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla öne çıkan Gusto Teknoloji’nin serüveni, 3 Temmuz 2014 tarihinde başlamıştır. İş teslim süreçlerindeki verimliliğin arttırılması, firmaların operasyonlarındaki otomasyonun gerçekleştirilmesi ve profesyonel iş modelinin yerleştirilmesi amacıyla hem özel bir yazılım şirketi hem de katma değer üreten bir teknoloji şirketi olarak kurulan Gusto Teknoloji, yurt içi ve yurt dışındaki başarılı projeleriyle birlikte çalışma alanlarındaki lider konumunu başarıyla devam ettirmektedir. Kalite politikasından ve yenilikçilik ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Gusto Teknoloji gerek ulusal gerek uluslararası alanda hizmet verdiği alanlarda lider konumda olan birçok firmayla iş birliği çerçevesinde özel yazılım çözümlerini içeren projelerini kaliteli ve profesyonel bir şekilde tam zamanında tamamlamıştır. İş süreçlerinin hızlı yürütülmesi, zaman ve işgücü tasarrufu ile verimlilik elde edilmesi konuları söz konusu olduğunda zihinlerde canlanan ilk isim olmayı başaran Gusto Teknoloji, kaynak planlamalarına yönelik özel yazılım geliştirme ve diğer hizmet alanlarında küresel çapta tanınırlığa sahiptir.

 

Kurumların piyasadaki rekabetçi gücüne doğrudan doğruya etki eden pazarlama ve satışın vazgeçilmezi ERP programları, bayilik sisteminin satın alma ve satış ağının kurgulanmasının olmazsa olmazı B2B yazılımları başta olmak üzere CRM yazılımları, iş takip programları, online muhasebe yazılımları, avans takip programları, saha yönetim, teknik servis ve teklif yönetim yazılımları gibi birçok ürünü profesyonelce sunan Gusto Teknoloji, işletmelerin verimliliklerini maksimize etmekte ve yüksek oranda tasarruf sağlamaktadır. Ticari hayatta faaliyet göstermekte olan bir işletmenin ihtiyaç duyacağı her alanda özel yazılım çözümleri sunan Gusto Teknoloji, işletmenin tek elden yönetilmesini sağlayan büyük bir otomasyonu, kalitesinden taviz vermeden, müşteri memnuniyeti temelli iş anlayışıyla sunmaktadır. Kurumsal bir firmanın yenilikçiliğin kapılarını aralaması ve serüvenine yeni başlamış bir girişimin en baştan inşa edilmesi etkin bir yazılım firması ile mümkündür.

Yeni nesil yazılım ve teknoloji firması Gusto Teknoloji’nin kapıları olanaksızlıkları değil, sınırların nereye uzandığını belirlemek isteyenler için daima açıktır.

Diğer Programlarımız

Kullanmaktan memnuniyet duyacağınız çeşitli projelerimiz

Gusto ile Mutlu Müşterilerimiz

Gusto Teknolooji sektörel ve özel yazılımlarını kullanan mutlu müşterilerimizin söyledikleri...